Pakume mööblitootjatele ja edasimüüjatele mööbli paigaldamise võimalust välismaal asuvatel objektidel. Omame pikaaegset kogemust mööbli monteerimisel välisriikides, seejuures viibib välislähetustes pidevalt 3-4 montaažimeeskonda, kes teostavad mööbli paigalduse töid kliendi soovitud asukohas. Tänu professionaalsele paigaldusmeeskonnale ja vajalikule logistikaseadmetele suudame pakkuda efektiivset ja kiiret mööbli paigaldust väljaspool Eestit.

Meie meeskond omab kogemust ja oskusi nii hotellimööbli, büroomööbli, köögimööbli kui eritellimusmööbli monteerimiseks ja paigaldamiseks. Lisaks paigaldame moodulseinu ja vaheuksi

mööbli paigaldus
Küsi pakkumine mööbli paigalduse kohta välismaal. Helista numbril 6 827 727, saada e-mail: info@adduco.ee või täida allolev vorm.

Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

E-mail (nõutav)

Kontakttelefon (nõutav)

Mööbli paigalduse teema

Töö kirjeldus, asukoht ja kõikvõimalik lisainfo

Sisestage turvakood: captcha

Vaata ka: Erakliendi kolimisteenusedÄrikliendi kolimisteenusedEritõstedRahvusvaheline kolimisteenusMööbli paigaldus, Ladustamine, Utiliseerimine

Miks tellida mööbli paigaldus välismaal Adducost?

  • Kvalifitseeritud tööjõud – Kõik meie mööblipaigaldajad on läbinud tööohutuskoolituse ja omavad vajaliku sertifikaati välismaal töötamiseks.
  • Riskivaba töö – Omame kõiki vajalikke kindlustusi ja tagatisi.
  • Kogemus – Omame pikaajalist projektijuhtimise kogemust välisriikides.
  • Lihtne suhtlus – Kõik meie töötajad valdavad vähemalt kahte võõrkeelt.

Tutvu ka Adduco poolt teostatud töödega.