monteerija_mustvalge2

Mööbli paigaldus hõlmab mööbli kohaleviimist, lahtipakkimist, kokkumonteerimist, paigaldamist ja pakkematerjali utiliseerimist. Meiega töötavad professionaalsed mööblipaigaldajad, kes monteerivad ja paigaldavad mööbli vastavalt kaasasolevatele saatedokumentidele. Saatedokumendid on mööbli spetsifikatsioon, kus on loetelu mööbli detailidest ning paigaldamisjuhend. Vastavalt saatedokumentidele toimub mööbli jaotamine ruumide kaupa, mööbli paigutamine vastavalt joonisele või tehnilisele kirjeldusele. Saatedokumendid on vajalik abivahend mööbli paigalduse teostamiseks ilma kõrvalise juhendajata.

 

Küsi pakkumine mööbli paigaldamise kohta. Helista numbril 6 827 727, saada e-mail: info@adduco.ee või täida allolev vorm.

Ees- ja perekonnanimi (nõutav)

E-mail (nõutav)

Kontakttelefon (nõutav)

Mööbli paigalduse teema

Töö kirjeldus, asukoht ja kõikvõimalik lisainfo

Sisestage turvakood: captcha

Vaata ka: Erakliendi kolimisteenused, Ärikliendi kolimisteenused, Eritõsted, Rahvusvaheline kolimisteenus, Kolimisteenuse projektijuhtimine, Ladustamine, Utiliseerimine

Mida jälgida mööbli paigaldamisel?

1)      Ruumi ettevalmistus – Enne mööbli monteerimist veendu, et ruumid on selleks sobivas korras. Oluline on teostada ehitusjärgne koristus kuna ehitustolm võib rikkuda mööbli välimust.

2)      Juhendi jälgimine – Mööbli paigaldamisel on oluline juhiste täpne jälgimine ja detailide monteerimine õiges järjekorras.

3)      Professionaali abi – Parima võimaliku tulemuse saavutamiseks soovitame paigalduseks tellida professionaalsed mööbli paigaldajaid, kes on kogenud ja omavad spetsiaalseid töövahendeid.

Tutvu ka Adduco poolt teostatud töödega.